Apple Watch Series 7 41 mm

Displej dovedený do krajnosti.

Varianta
Můžeme doručit do:
5.10.2022 - - - - Zvolte variantu
Skladem Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Značka: Apple
10 999 Kč –10 % 9 899 Kč 8 181 Kč bez DPH
Kategorie: Apple
Záruka: 2 roky
7gray
Akce Výprodej
10 999 Kč –10 %
  • Vůbec největší a nejvyspělejší obrazovka.
  • Přelomové inovace na hlídání zdraví.
  • Zdaleka nejodolnější Apple Watch.
  • Až o 33 % rychlejší nabíjení.

Velký displej.
Obrovský rozdíl.

 

Celý zážitek z hodinek se točí kolem většího displeje, na kterém je všechno lepší a praktičtější. Series 7 jsou ztělesněním našich zatím nejvelkolepějších a nejodvážnějších nápadů.

 

Stále zapnutý Retina displej. A máš jasněji.

 

Když se chceš podívat na čas, komplikace nebo jiné údaje z ciferníku, nemusíš zvedat zápěstí ani klepat na obrazovku. Displej je totiž pořád zapnutý. A taky o 70 % jasnější, když jsi vevnitř a máš ruku dole.

 Jednolitý design.

Hladce až na hranu.

Lomem světla u okrajů vzniká jemný efekt zaoblení, takže displej a pouzdro působí jednolitým dojmem.

Naťukej to. Je 
to brnkačka.

Pohoda. Na pohled i na dotyk.

Tlačítka v celém systému mají nový design uzpůsobený pro větší displej. Používání Kalkulačky nebo Stopek je tak ještě jednodušší.
Odpočítávej různé činnosti na několika minutkách zároveň. Na větším displeji vidíš všechno na první pohled.

Je to na beton. Series 7 jsou nejodolnější Apple Watch.

Při realizaci naší vize většího stále zapnutého Retina displeje jsme museli provést radikální konstrukční změny. Ze stejných inovací se zrodilo i přední sklíčko s největší odolností proti prasknutí.

Odolnost proti prasknutí: Naše vůbec nejpevnější přední sklíčko
Odolnost proti prachu: Podle normy IP6X1
Voděodolnost: Voděodolnost WR50 pro plavání2

Každopádně tvrďák.

 

O 50 % tlustší přední sklíčko.

 

V nejsilnějším místě je dvakrát tlustší než na Apple Watch Series 6 a díky tomu i pevnější a odolnější.

 

Robustní geometrie.

 

Přepracované přední sklíčko má plochou spodní stranu. Takový tvar zvyšuje jeho pevnost a odolnost proti prasknutí.

 

OLED displej.

 

Dotykový snímač je teď integrovaný do OLED panelu a tvoří s ním jeden díl. To nám umožnilo snížit tloušťku displeje i rámečku.

Budoucnost zdraví.
Na velkém displeji.

Měř si hladinu kyslíku v krvi revolučním snímačem a aplikací. Kdykoli a kdekoli si udělej EKG. Zkontroluj si tepovou frekvenci. A udržuj si zdravého ducha i tělo celou řadou dalších technik a inovací, jako je mindfulness nebo sledování spánku. Se Series 7 máš o svém zdraví ještě lepší přehled.

 
Měř si hladinu kyslíku v krvi. Z téhle inovace se ti bude tajit dech.
 

Hladina kyslíku v krvi je klíčový indikátor celkového zdravotního stavu. Můžeš si podle ní udělat představu, jak dobře tvoje tělo absorbuje kyslík a jakého množství kyslíku se mu dostává. Jedinečný snímač a aplikace v Apple Watch Series 7 umožňují změřit si hladinu saturace krve kyslíkem, kdykoli chceš. A průběžně ji snímají na pozadí, ve dne i v noci.3

Kdykoli si udělej EKG.

 

Aplikace EKG na Apple Watch Series 7 dokáže vygenerovat elektrokardiogram podobný jednosvodovému EKG. U tak malého zařízení je to něco mimořádného. Lékařům poskytuje důležitá data a uživatelům klid v duši.4

Srdce v malíčku.

 

Elektrody integrované v korunce Digital Crown a v zadním sklíčku hodinek spolupracují s aplikací EKG a snímají elektrické impulzy srdce. Stačí přiložit prst ke korunce Digital Crown a hodinky za 30 sekund vygenerují vlnový průběh EKG. Aplikace EKG dokáže indikovat, jestli srdeční rytmus vykazuje znaky fibrilace síní – což je závažná forma nepravidelného srdečního rytmu – nebo jestli má sinusový průběh, který je znakem normální srdeční činnosti.5

Časomíra snů.

 

Aplikace Spánek toho umí víc než jen sledovat spánek. Pomůže ti nastavit si cíle a naučit se chodit spát pravidelně ve stejnou dobu. Dokonce sleduje i dechovou frekvenci ve spánku. Tak dobrou noc.

Nabijí se v cukuletu.

 

U Apple Watch Series 7 jsme přepracovali celý nabíjecí systém, aby hodinky dokázaly naskočit do akce ještě rychleji. S aktualizovanou nabíjecí architekturou a rychlonabíjecím USB‑C kabelem dobiješ baterii z nuly na 80 % už za 45 minut.6

Až o 33 %rychlejší nabíjení než u Series 67
8 minutnabíjení vystačí na 8 hodin sledování spánku8
 

Když jsi ve stresu, je dobré se na chvíli zastavit a zhluboka se nadechnout. Nová funkce Reflexe v aplikaci Mindfulness ti pomůže nastavit si cíl a zklidnit se pozorováním krásné animace.

Motivace ve velkém.

Měř si desítky různých cvičení. Započítávej všechny svoje aktivity. Hýbej se na 75 miliónů skladeb z Apple Music. Series 7 jedou vždycky naplno. Na větším displeji vidíš tréninkové údaje a pokrok ještě jasněji a přehledněji, ať pobíháš po lese, nebo plaveš v rybníce. A to není zdaleka všechno. Tak jedu, jedu!

 

Ať zrovna jdeš, běžíš, plaveš, nebo trénuješ jakkoli jinak, Apple Watch na to mají cvičení. Endorfiny teď můžeš rozproudit i při tajči a pilates. Stačí klepnout a začít se hýbat.