Neohodnoceno

Caterpillar CAT B35 LTE Dual SIM

Nový CAT B35 stejně jako všechny telefony od firmy CAT je odolný v certifikaci IP68 ta zajišťuje odolnost vůči vodě a prachu. MIL Spec 810G je armádní certifikace, která potvrzuje odolnost proti pádu z 1,8 metrů výšky na rovný betonový povrch. Telefon už na první pohled působí bytelně a stejný pocit máte, když ho držíte v ruce.

Můžeme doručit do:
13.7.2020
Skladem (2 ks)
Značka: Caterpillar CAT
2 899 Kč 2 395,87 Kč bez DPH
Kategorie: Caterpillar CAT
Záruka: 2 roky

S vámi kamkoli

Nový CAT B35 stejně jako všechny telefony od firmy CAT je odolný v certifikaci IP68 ta zajišťuje odolnost vůči vodě a prachu. MIL Spec 810G je armádní certifikace, která potvrzuje odolnost proti pádu z 1,8 metrů výšky na rovný betonový povrch. Telefon už na první pohled působí bytelně a stejný pocit máte, když ho držíte v ruce.

V kontaktu se světem

Přestože telefon je tlačítkový, tak podporuje nejrychlejší datové přenosy 4G/LTE a také se s ním můžete připojit na WiFi. Dosud funkce, které tlačítkovým mobilům chyběly. Díky systému KaiOS, který je uzpůsobený pro tlačítkové telefony máte možnost využívat moderní komunikační nástroje jako WhatsApp, Skype, Messenger (budou dostupné v budoucnu, v současné době jsou aplikace ve vývoji). Lze využívat i navigaci, aplikace Uber, Yelp a další. Z tlačítkového telefonu se částečně stane smartphone. Ideální pro lidi, kteří nechtějí dotykové telefony, ale rádi by využívali moderní komunikační nástroje a měli přístup na internet.

Umí i zabavit

S telefonem si klidně pustíte vlastní muziku, kterou nahrajete do paměti telefonu, která činní 4 GB anebo nejlépe na paměťovou kartu. Pokud budete mít chuť můžete si pustit i FM rádio a dozvědět se nové informace. Pro zaznamenání zážitků nebo informací je zde přítomná 2 Mpx kamera, fotky můžete sdílet se svými přáteli přes internet nebo na kratší vzdálenost přes Bluetooth. Také lze připojit různé bezdrátové příslušenství, které podporuje Bluetooth.

 

  • Jako bonus lze brát integrovanou svítilnu a podporu dvou SIM karet.

 

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém jazyce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: