Neohodnoceno

Dell Chromebook 11 3189

Jedná se o repasovaný notebook, plně funkční, se zárukou 12 měsíců.

 

Zadáte-li při objednávce heslo: NA STŮL tak Vám počítač dovezeme na adresu uvedenou v objednávce (do vzdálenosti 30 km od Prostějova) v předem domluvený čas. Vyneseme počítač až na Váš stůl, zapojíme ho a předvedeme plnou funkčnost. Nabídka platí do odvolaní, po předchozí telefonické domluvě na tel. čísle: 733 307 411 a je v ní započtena 1 hodina času zapojení počítače a ukázka plné funkčnosti. 

Další další započatá hodina navíc je účtována 400 Kč.

Můžeme doručit do:
14.4.2021
Skladem (1 ks)
Značka: Dell
6 999 Kč –7 % 6 499 Kč 6 499 Kč bez DPH
Kategorie: Repasované PC
Záruka: 1 rok
Dell Chromebook 11 3189
6 999 Kč –7 %

Dell Chromebook 11 3189 Education

Základem Dell Chromebook je prémiový design spolu s výkonnými procesory zajišťujícími rychlost a nechybí ani důraz na promyšlené zabezpečení zařízení jako celku. Někoho možná překvapí skromné lokální úložiště, ale o něj se u zařízení typu Chromebook bát nemusíte, většinu dat máte k dispozici přes rozsáhlé možností nonstop připojení na cloud úložišti online. Tím se zvyšuje nejen zabezpečení, ale i usnadňuje možnost případného navýšení kapacity bez složitých hardwarových úprav.

Jednoduchost, rychlost a zabezpečení
Pokud potřebujete jednoduchý bezúdržbový laptop pro prohlížení Internetu a nějakou tu kancelářskou práci v Google Office, třeba pro Vašeho starého tatínka, maminku, či tetičku, je Chromebook dobrá volba. Pokud potřebujete lehký a kompaktní laptop do školy, který ale zvládne i nějakou tu zábavu a méně náročné hry, pro Vaše dítko, nebo dokonce pro Vás, pokud stále studujete, je Chromebook dobrá volba.

Prémiový design, který neomrzí

Design sice není na prvním místě pro každého, ale v poslední době si dle tohoto kritéria vybírá elektroniku stále více lidí. U Dell Chromebook se design nemusí líbit každému, ale jeho čisté linie, jednoduché pojetí a všudypřítomná praktičnost zaujmou širokou škálu budoucích uživatelů. Aby toho nebylo málo jsou Chromebooky schopny být téměř kdykoliv a kdekoliv připojeny online, což je i jejich hlavní úkol díky jejich cloudové orientaci.

Specifikace:

Procesor Intel Celeron N3060 2.48GHz 
SSD disk 64GB
paměť RAM 4 GB
displej 11,6" palců, rozlišení 1366 x 768 px, dotykový
grafická karta Intel HD Graphics
Webkamera
WI-FI
operační systém Chrome OS