Neohodnoceno

Držák univerzální Forcell Smart Automatic s bezdrátovým nabíjením

Můžeme doručit do:
2.12.2020
Skladem (1 ks)
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Kategorie: Držáky do auta
Záruka: 2 roky

Inovativní multifunkční držák do auta Forcell Smart Automatic s infračerveným senzorem, který automaticky rozpozná zařízení a sám rozevře svorky pro uchycení přístroje.
Umožňuje bezdrátové nabíjení, zvyšuje bezpečnost a pohodlí při cestování. Forcell Smart Automatic byl vybaven portem INFRA-RED - zařízení můžete snadno umístit a vyjmout z držáku.
Funkce bezdrátového nabíjení zabraňuje riziku náhlého vybití telefonu a nutnosti hledat vhodné kabely. To má obrovský dopad nejen na pohodlí, ale také na bezpečnost cestování.
Držák je možné v automobilu namontovat do větrací mřížky, čelní sklo i na přístrojovou desku s hladkým povrchem.
Souprava je vybavena vhodnou ventilační rukojetí se silnou svorkou a neklouzavou plochou, která umožňuje stabilní montáž.
Rameno namontované na přístrojové desce (max. délka cca 15 cm) má dvoustupňové nastavení a pohodlné upevnění.
Forcell Smart Automatic má možnost úplného 360 stupňového nastavení, které vám umožní používat telefon vertikálně i horizontálně. Protiskluzový povrch jak na hlavní části, tak na svorkách umožňuje stabilní instalaci telefonu. Držák je vyroben velmi esteticky. Matný povrch mu dodává stylový vzhled. Zapamatovat si! Abyste získali maximum ze sevření, je nutné jej připojit ke zdroji energie, jako je nabíječka do auta.
Doporučujeme používat nabíječky s napájením 2A.

Sada obsahuje kompatibilní kabel USB C. Pokud váš telefon nemá funkci indukčního nabíjení, použijte naši řadu nabíjecích adaptérů.

Vlastnosti: Vstup: 9V1,67A 5V / 2,0A Výstup: 9V / 1,2A 5V / 1A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: