Neohodnoceno

Hodinky Realme Watch 2 Pro

Můžeme doručit do:
3.12.2021
Skladem (1 ks)
Značka: Realme
1 899 Kč 1 569,42 Kč bez DPH
Kategorie: Realme
Záruka: 2 roky
realmewatch2pro
Novinka

Obrazovka s automatickým jasem 4.4 cm (1,75”)
Hodinky realme Watch 2 pro jsou vybaveny chytrým displejem, který se rožne při zvednutí vašeho zápěstí. Navíc díky vysokému rozlišení a jasu vám už nic neunikne.
Monitorování srdeční frekvence v reálném čase
Pokročilé senzory realme Watch 2 pro mohou automaticky sledovat stav vašeho tepu a poskytnout vám zprávu o srdeční frekvenci. To vše umožní lépe porozumět vašemu zdraví
Monitor kyslíku v krvi
Pokročilé senzory realme Watch 2 pro jsou vysoce přesné a podporují pokročilé funkce monitorování hladiny kyslíku v krvi, které vám pomohou sledovat vaše zdraví.
90 sportovních režimů
Realme hodinky 2 pro podporují sledování až 90 sportovních režimů, poskytují vám přesné informace o vašem tréninku a díky tomu se můžete zlepšovat ve všem co děláte.
Chytrá upozornění
Není třeba zapínat telefon, stačí zvednout zápěstí a můžete přijímat upozornění ze svého telefonu na hodinky realme Watch 2 pro.
GPS
Tímto se hodinky liší od ostatních. Díky modulu GPS můžete ještě přesněji zaznamenávat chůzi nebo běh v přírodě. S hodinkami realme watch 2 pro se už nikdy nikde neztratíte.
Inteligentní ovládání
Můžete přehrávat a pozastavovat hudbu, přepínat skladby na hodinkách bez vytažení telefonu. S hodinkami můžete také dálkově fotografovat.
14 dní v pohotovostním režimu
Pokud vyrazíte na výlet do přírody nemusíte se bát, že by s vámi hodinky realme Watch 2 pro neudržely krok. Díky úsporné baterii vydrží až 14 dní nepřetržíte používání.
100+ stylových ciferníků
Měnte ciferníky podle vaší nálady nebo například podle outfitu, který zrovna máte na sobě. Live Watch ciferníky dodají vašim hodinkám úplně jiný vzhled každý den až po dobu 3 měsíců.
Barva: Černá, stříbrná
Velikost: 255,2*38,9*12,65 mm (s popruhem na zápěstí)
Hmotnost: 40 g (s popruhem na zápěstí )
Typ: Odnímatelný popruh na zápěstí
Šířka: 22 mm
Nastavitelná délka: 150-215 mm
Baterie: 390 mAh
Teoretická pracovní doba: 14 dní
Velikost obrazovky: 4,4 cm
Rozlišení: 320x385
Senzory: akcelometr, senzor srdeční frekvence, senzor okysličení krve
Konektivita: Bluetooth 5.0, Funguje s realme Link
Zdravotní funkce: 24h monitorování srdeční frekvence, monitoring spánku, okysličení krve, upozornění na dlouhé sezení, připomenutí vody, upozornění vysoké srdeční frekvence, upozornění nízké srdeční frekvence
Sportovní režim: Vnitřní chůze, venkovní chůze, vnitřní běh, venkovní běh, outdoor cyklistika, silniční cyklistika, hiking, kriket, jóga, veslování, protahovací trénink, silový trénink, basketball, eliptický trenažér, volný styl, a 90 sportovních módů
Další funkce: Ovládání hudby a kamery, hledání telefonů, meditace, stopky, hodiny, předpověď počasí, zobrazení data, notifikace hovoru, zprávy, dokončení cíle, vybití baterie, úprava jasu, úpravy otřesů, režim úspory energie, režim nerušit