Neohodnoceno

Huawei Original Freebuds 4i

FreeBuds 4i přinášejí čistý zážitek z poslechu a to nejen hlubokých basů, ale celkově plného zvuku s výraznými detaily. To vše díky 10mm dynamickému měniči v reproduktoru, který se podařilo vměstnat i do těchto skutečně kompaktních True Wirelles sluchátek. FreeBuds 4i nabízejí také čistý přenos lidského hlasu, takže kromě zážitku z poslechu hudby nepřijdete ani o nic z důležité konverzace.

Varianta
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Značka: Huawei
1 699 Kč 1 404 Kč bez DPH
Kategorie: Bezdrátová sluchátka
Záruka: 2 roky

Aktivní Potlačení Hluku (ANC) automaticky rozeznává řadu typických uživatelských situací (např. pohyb v davu, cestování veřejnou dopravou, apod.) a optimalizuje svoji funkci pro nerušený poslech. Detekční mikrofon rozeznává hluky prostředí a umožňuje ANC vyslat proti vlnové délce těchto hluků protivlnu rušící tyto zvuky okolí. Unikátním nastavením ANC je tzv. „Awareness Mode“ který utlumí ruchy okolí na přijatelnou mez, ale nevyruší je zcela, ideální pro použití v situacích kdy nechcete aby vás celkový hluk prostředí rozptyloval, ale zároveň si chcete ponechat příležitost být osloven. Pro dokonalé pohodlí jsou součástí balení 3 velikosti silikonových náušníků (ear pads), jejich příjemná měkkost v ideálním poměru komfortu a těsnosti brání průniku středním až vysokofrekvenčním hlukům, což napomáhá práci zabudovanému inteligentnímu ANC. Sluchátka podporují „Bluetooth Nearby Connection“, jakmile párujete sluchátka s kompatibilním zařízením poprvé, zobrazí se „Pop-up“ okno pro snadné spárování jediným dotekem. Spárovaná sluchátka se následně při každém dalším použití připojí automaticky. Díky velkokapacitní baterii a nízké spotřebě baterie mají sluchátka FreeBuds 4i dlouhou výdrž – jedno plné nabití sluchátek nabízí až 10 hodin nerušeného poslechu.

Rozměry

Sluchátko
Výška: 37,5 mm
Šířka: 21 mm
Hloubka: 23,9 mm
Hmotnost: přibližně 5,5 g

Nabíjecí pouzdro
Výška: 48,0 mm
Šířka: 61,8 mm
Hloubka: 27,5 mm
Hmotnost: přibližně 36,5 g

Baterie
Kapacita baterie:
Sluchátko: 55 mAh
Nabíjecí pouzdro: 215 mAh

Doba přehrávání hudby: 10 hodin (s deaktivací potlačení hluku)
Doba přehrávání hudby: 7,5 hodiny (s povoleným potlačením hluku)
Délka hlasového hovoru: 6,5 hodiny (s vypnutým potlačením hluku)
Délka hlasového hovoru: 5,5 hodiny (s povoleným potlačením hluku)

Typ baterie:
Lithium-iontová polymerová baterie

Konektivita
Bluetooth kompatibilita: BT 5.2

Senzor
Obě sluchátka používají zabudovaná kapacitní čidla

Reprodukto
10 mm dynamický měnič

Audio technologie
Aktivní potlačení hluku (ANC)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení