Neohodnoceno

Xiaomi Mi Smart Band 5

Chytrý náramek s řadou vychytaných funkcí. 1,1“ AMOLED displej. Akcelerometr, gyroskop, senzor srdečního tepu, barometr. Hlídání kvality spánku včetně REM, výpočet PAI fitness skóre a hlídání abnormalit srdečního tepu. 11 sportovních režimů. Voděodolný. Funkce měření úrovně stresu skrze dechová cvičení, menstruační cyklus, měření okysličení krve díky senzoru SpO2. Notifikace, předpověď počasí, ovládání hudby anebo dálková samospoušť pro fotoaparáty prostřednictvím Bluetooth. Podpora Bluetooth v5.0. Magnetické nabíjení. Kapacita baterie 125 mAh. Výdrž baterie cca 20 dní.

Na dotaz
Značka: Xiaomi
989 Kč 817,36 Kč bez DPH
Kategorie: Xiaomi
Záruka: 2 roky
Výstřižek
Výprodej

Chytrý náramek vyzbrojený těmi nejlepšími vlastnostmi a funkcemi! Konkrétně se můžete třeba těšit na:

   1,1“ AMOLED displej
   dechová cvičení a předcházení stresu
   výpočet PAI fitness skóre
   analýza spánku + REM
   sportovní režimy a metriky
   funkce dálkové spouště fotoaparátu

Řada vychytaných funkcí
Tento náramek je jako váš osobní trenér, kterého nosíte neustále sebou. Náramek díky špičkovému algoritmu zaznamenává a sleduje každý váš pohyb, a to navíc s maximální přesností. Máte tak ihned přehled o počtu ušlých kroků i vzdálenosti nebo o počtu spálených kalorií.

Samozřejmostí náramku je také senzor srdečního tepu, výpočet PAI fitness skóre, hlídání abnormalit srdečního tepu anebo třeba 11 sportovních režimů!

Notifikace
Nyní už nemusíte vyndávat telefon z kapsy pokaždé, když vám přijde SMS zpráva, někdo vám volá nebo když jen potřebujete vědět kolik je hodin. Ke všem těmto činnostem vám nyní dokonale postačí tento chytrý náramek.

Hlídání kvality spánku
Náramek umí také analyzovat váš spánek (včetně fáze REM) a poskytne vám tak přesný přehled o tom jak kvalitně každý den spíte a jak váš spánek probíhá.

Skvělá výdrž a magnetické nabíjení
Xiaomi Mi Band 5 vás ohromí kromě skvělých funkcí také opravdu dlouhou výdrží, na jedno nabití totiž vydrží fungovat až po dobu 20 dní. A když už se vybije, postačí ho jen přiložit k nabíječce. Náramek totiž podporuje magnetické nabíjení.

Odolné a designové provedení
Náramek je také voděodolný, nemusíte ho tak sundávat když si myjete ruce nebo ani když se sprchujete. Pásek náramku je pevný a zároveň i příjemný na dotek. Díky těmto vlastnostem se tak náramek stává vhodným společníkem do každého počasí i terénu bez obav z jeho poškození.

Další vychytané funkce

   monitorování periferní kyslíkové saturace (SpO2); tato hodnota poskytuje informaci o problémech s transportem kyslíku do tkání a může detekovat stres a dýchání. Náramek je tedy schopen Vás upozornit na chvíle, kdy je během sportovní aktivity vhodné si na chvilku odpočinout
   skórovací systém Personal Activity Intelligence (PAI); jedná se o vědecky podloženou metriku, která na základě údajů o srdeční frekvenci vypočítává osobní skóre a ukazuje Vám, kolik aktivity potřebujete, abyste zůstali zdraví
   upozornění na dlouhou dobu bez pohybu – pokud například máte sedavé zaměstnání, upozorní vás náramek, že byste se jednou za čas měli projít
   vzdálená spoušť fotoaparátu

Klíčové vlastnosti
Chytrý náramek s řadou vychytaných funkcí. 1,1“ AMOLED displej s rozlišením 126 x 294 px. Svítivost 450 nitů. Akcelerometr, gyroskop, senzor srdečního tepu, barometr. Hlídání kvality spánku včetně REM, výpočet PAI fitness skóre a hlídání abnormalit srdečního tepu. 11 sportovních režimů (běh na pásu, běh venku, jízda na kole, chůze, plavání v bazénu, volné cvičení, jóga, veslování na trenažéru, zvedání kolen a rotoped). Voděodolný. Funkce měření úrovně stresu skrze dechová cvičení, menstruační cyklus, měření okysličení krve díky senzoru SpO2. Notifikace, předpověď počasí, ovládání hudby anebo dálková samospoušť pro fotoaparáty prostřednictvím Bluetooth. Magnetické nabíjení bez nutnosti vyndavání Mi Band z řemínku. Podpora Bluetooth v5.0. Kapacita baterie 125 mAh. Výdrž baterie cca 20 dní. Kompatibilní se staršími verzemi náramků.


Technická specifikace

Základní parametry
Displej: Ano
Podporované OS: Android, iOS
Úhlopříčka displeje ["]: 1,1
Kapacita baterie [mAh]: 125
Voděodolnost: Ano
Typ voděodolnosti: 5 ATM (50m)
Operační systém: Vlastní
Předpokládaná výdrž baterie [dnů]: 14
Barva: Černá

Materiál
Materiál pouzdra: Plast
Materiál řemínků: Silikon
Sklíčko: Tvrzené sklo

Funkce
Měření tepu: přímé měření
Notifikace: Ano
Vibrace: Ano

Ovládání
Tlačítka: Ano
Dotykový displej: Ano

Určování polohy
GPS dle telefonu: Ano

Sportovní funkce
Chůze/fitness: Ano
Běh: Ano
Cyklistika: Ano
Plavání: Ano

Rozměry/Váha
Šířka [mm]: 18,15
Výška [mm]: 46,95
Hloubka [mm]: 12,45
Hmotnost [g]: 23,3

Obsah balení:
Xiaomi Mi Band 5, černý silikonový náramek, hlavní tělo, nabíjecí kolébka s USB-A konektorem a kraťoučkým kabelem, uživatelská příručka


Technické specifikace se mohou změnit bez přechozího upozornění. Obsah aktuálního balení se může lišit i v závislosti na datu prodeje. Obrázky mají pouze informativní charakter.